سیستم کارنامه مدارس ابتدایی راهنمایی
این وبلاگ برای خدمت به مدیران و معاونین اجرایی مدارس است.
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: احمد خرازی - ۱۳٩۱/۱٠/٩

خبر فوری

قابل توجه مدارس راهنمایی

نگارش 41 آمد

متاسفانه مدارسی که لیست دبیر چاپ کرده اند و به همکاران داده اند

مجبورند لیست ها را عوض کنند چون فرم لیست ها عوض شده

قبلا عرض کرده بودم در چاپ لیست ها عجله نکنید

در ضمن دقت کنید که قسمت میانگین اجباری نیست

و فقط دبیران در موارد خاص که نمی خواهند نمره رو به بالا گرد شود

باید پر کنند

آن هم نه برای همه دانش آموزان

در ضمن اگر تاریخ سیستم را عقب برده اید اصلاح کنید

ذخیره سازی قبل از دریافت نگارش فراموش نشود

نگی نگفتی ها

خرازی

 

موارد اصلاحیه در نگارش 4.1.0.0

در این نگارش  موضوعات زیر اصلاح و یا اضافه شده است :

الف – پیرو نامه مورخ 15/5/91 دفتر آموزش متوسطه و راهنمایی تحصیلی به شماره 98694/220 که در آن تصریح شده است که سرراست کردن نمرات با روش سنوات گذشته و عدم سلب اختیار از دبیر صورت پذیرد در این نگارش نمره جدیدی در لیست ورود نمرات اضافه شده است بنام نمره میانگین نوبت که در واقع همان نمره میانگینی است که تا بحال سیستم آن را در هر نوبت برای هر درس محاسبه و سپس آن را رو به بالا گرد می کرد . این روش کماکان در سیستم به قوت خود باقی است فقط اگر معلمی در مورد دانش آموز خاصی در یک درس  به هر علتی  نخواست تا از روش گرد کردن سیستم استفاده نماید و در نظر د اشت تا نمره میانگین دیگری را به دانش آموز اختصاص دهد فقط کافی است در این ستون جدید نمره میانگین مورد نظر خود را برای ثبت در سیستم وارد نماید . بدیهی است که سیستم برای آن دسته از دانش آموزان که نمره میانگین برای آن ها توسط دبیر ارایه نشده است در محاسبه این نمره از روش قبلی خود استفاده میکند و برای دانش آموزانی که نمره میانگین آنها توسط دبیر ارائه شده است از این نمره استفاده خواهد کرد .پس در نتیجه ثبت نمره میانگین توسط دبیر اجباری نیست !

ب – اشکالی در درج نام معاون اجرایی مدرسه در چاپ دفتر آمار موجود بود که رفع شد

ج – چون مشاهده شده که در دریافت از سیستم سناد در مشخصات فردی دانش آموزان برخی حروف به اشتباه در سیستم مدرسه ثبت میشوند در این نگارش سیستم به هنگام ورود در صورت برخورد با این قبیل مشکلات آن ها را تصحیح میکند

 

احمد خرازی
در سال 59 با سمت امور تربیتی وارد آموزش و پرورش شدم . در دبستان های پورجوادی - قاسم همدانی - چنگیزپور - داود مجیدی - شهدای 7 تیر - شهید صدوقی در مدارس راهنمایی رازی اندیشه شاهد رشد نیکان و در دبیرستان های سروش شاهد - شریعتی - رشد خدمت کرده ام 2 سال مسئول مقطع ابتدایی بودم (64) 5 سال مدیر مجتمع شریعتی و 3 سال مدیر کانون شریعتی بوده ام.
نویسندگان وبلاگ:
کدهای اضافی کاربر :