کارت ملی پدرو مادر

با سلام.. بعد از نصب نگارش 4.9 نمرات نوبت دوم دانش اموزان اول تاسوم توصیفی رو وارد وکارنامه های انها را چاپ کردیم.. اما مشکل ما از موقعی شروع شد که نمرات نوبت دوم نمره ای رو خواستیم وارد کنیم.. سیستم هیچ راه نمیده ..همه چیز رو چک کردیم اما باز وقتی نمره وارد میکنیم وتایید میکنیم دانش اموز خودکار به سیستم توصیفی برمیگرده.. ما حتی از اول همه مشخصات محصل وکلاس ونمرات رو وارد کردیم اما اینبار به غیر از نمره 20 هیچ عددی رو قبول نمیکنه.. واین یه معضل بزرگ شده برای ما.. به نظر شما راه حل این مشکل چیه؟
نویسنده: رحیم
 
همکار گرامی
باید آخرین ذخیره و کد مدرسه شما را داشته باشم
تا راه حل مشکل شما را پیدا کنم
 
 
با سلام خدمت شما یه معضلی که باهاش مواجه شدن خیلی از مدیران اینه که امسال ثبت نام در سامانه سناد ثبت اطلاعات کامل سجلی والدین دانش آموزان الزامی شده فشار زیاد و مشکلاتی رو برای مدیران بوجود میاره امکان برگشت روال ثبت نام به صورت سال قبل وجود داره؟
نویسنده: مرادی

متاسفانه هیچ راهی نیست و باید فرم کامل شود

موقع ثبت نام کپی شناسنامه و کارت ملی پدر و مادر را هم بگیرید.

 

/ 4 نظر / 8 بازدید
مجید احمدی

با سلام ثبت نام را از کدوم سایت باید انجام بدیم ؟! سناد یا http://meduoffice.medu.ir/ ؟!؟؟

صفرپور

با عرض سلام خسته باشید 1- در لیست ریزنمرات پایانی و مستمر (راهنمایی ها، برنامه جدید) می شود 25/0 ، 75/0 و 5/0 داشته باشد؟ 2- می شود میانگین نوبت اول و دوم در کارناما کاملاً رند باشد؟ یعنی 25/0 ، 75/0 و 5/0 نداشته باشد؟ 3- میانگین شهریور به چه شکل محاسبه می شود؟ 4- در نوبت اول و دوم میانگین مثلاً با 25/0 ، 75/0 و 5/0 صحیح است؟

محمدیان

با سلام اگه مقدور یه توضیحی راجب تغییرات جدید سناد نحوه ثبت نام میان پایه و کلاس بندی بدید؟

منصور احمدی

با سلام و تشکر مجدد از راهنمایی شما سوالی در مورد سناد داشتم کدملی چند نفر از اولیای کلاس اول با وجود این که درست بوده و با کارت ملی مطابقت داده شده وقتی در صفحه اطلاعات والدین ثبت میشود پیام کدملی وارد شده معتبر نیست را می دهد و عملا از ادامه کار منع می شویم و ثبت نام کامل نمی شود ؟ راه حل چیست ؟ در مورد وارد کردن نمرات پایه ی چهارم و پنجم درس ورزش دانش آموزی که معاف است چه کدی می بایست وارد شود ؟ در مورد ذخیره سازی نمرات قرآن در سایت حفظ قرآن با پسوند خاص لطفا توضیح دهید. از زحمات شما قبلا کمال تشکر را دارم .