ولادت علی (ع)

ولادت با سعادت

حضرت علی (ع)

بر همگان مبارک باد

خرازی

 

روز مرد و پدر هم بر شما آقایان

و مخصوصا به خانم هایی

که غیر از وظیفه مادری

مسئولیت پدری را هم بر دوش می کشند

مبارک

خرازی

 

 

/ 7 نظر / 9 بازدید
آموزگار

باسلام تبریک ولادت امام علی بر شما پدران گرامی باتشکر فراوون از استاد گرامی واقعا هرچی تشکر کنم از استاد محترم باز نمیتوان زحمات شما را جبران کرد فقط میتوانم دعای خیر بخوانم برایتان. باتشکر از زحماتی که برای همکاران و من میکشید یه زحمت دیگه هم برایتان داشتم وقتی هلپر را باز میکنم با کد صحیح مدرسه ارور میدهد که کد مدرسه صحیح نمیباشد ولی بعد چندتا متن ارور گزینه بله خیر میاد وقتی خیر را میزنم هلپر باز میشود ولی میخواهم این مشکل حل شود لطفا کمک کنید.متشکرمممممممم.

نجف سودمند

استاد محترم آقای خرازی: سایت شما معتبرترین منبعی است که میتوانیم برای همه سوالاتمان پاسخ داشته باشیم. خداوند برای شما سلامتی وطول عمر با عزت عطا فرماید. استاد محترم: کارنامه ششم ابتدایی توصیفی ناتمام چاپ می شوددرحالی که همه نمرات تحصیلی وتربیتی دانش آموزان درج شده است. آیا اشکال از نگارش است یا کارخاصی باید انجام شود.

علی

با سلام. استاد یه سوال داشتم: اگه بخوایم از جدیدترین نگارشی که رو سیستممون نصبه یه فایل خروجی برای دفعات بعد بسازیم،باید از گزینه ساخت فایل نصب نگارش تو هلپر استفاده کنیم؟ مثلاً اگه ویندوز رو عوض کردیم،حالا میشه از اون فایل خرجی که گرفتیم،استفاده کنیم؟ منظورم اینه که برای نصب تز همین فتیل استفاده کنیم یا اول باید برنامه نصب شه و بعد استفاده کنیم. ممنون.

معاون اجرایی 1

با سلام و اجازه از استاد خرازی در پاسخ آموزگار: همونطور که استاد بار ها گفتن باید تمب سیستم را خالی کنید که این مشکل حل بشه.و ساده ترین راه برای این کار این است که وارد قسمت start شده بعد در قسمت runکلمه %temp% را سرچ کنید و سپس همه فایل های پیدا شده (اعمم از فایل های هایدن سیستم)را پاک کنید. امیدوار حل بشه مشکل

صمیمی

دانش اموز شیشم چند درس از نوبت دوم غایب بوده در کارنامه باید چکار کنم ایا باید عددب بنویسم

mostafa

سلام بر شما آقای خرازی.در برگه جدول نمرات دروس دوره ی راهنمایی مرتبط با هدایت تحصیلی دوره متوسطه بعضی از دانش آموزان در دروس پایه اول و دوم راهنمایی که سیستم داده ،نمره صفر گذاشته شده است.برای ثبت نمره توصیه نامه تحصیلی در دانا باید از روی کارنامه نمرات سالانه خرداد را بنویسیم یا شهریور را ؟ می توان این نمرات را با خودکار در برگه جدول نمرات دروس مرتبط با هدایت تحصیلی که صفر گذاشته شده ثبت کرد( البته برگه را مدیر و معاون اجرایی دیگری امضا کرده اند و بنده سال اول معاونت اجرایی ام است).چرا نمره صفر گذاشته شده و راه حل برای بوجود نیامدن این مشکل چیست؟ با تشکر از شما

صمیمی

باسلام و خسته نباشید بخشنامه های اداری بر روی سایت اموزش و پرورش طریق ftpنمی اید باید جکار کتم با تشکر