کارنامه مردود تک تجدیدی

قابل توجه همکاران دوره ابتدایی
نگارش 8.6 آمد
قبل از دریافت ذخیره سازی
و بعد از دریافت به روز آوری پایگاه را انجام دهید

در تغییرات جدید
دانش آموزی که در دو درس ریاضی و فارسی
در شهریور
نیاز به تلاش گرفته باشد
مردود می شود

ولی

اگر حتی تک تجدیدی فارسی
یا ریاضی هم باشد
باز هم مردود می شود
قسمتی برای ثبت مجوزها اضافه شده

که نحوه استفاده از آن
مشخص نیست و آموزش داده نشده

لذا

اگر دانش آموز تک تجدیدی ریاضی

یا فارسی دارید
و کارنامه مردوی میزند

کارنامه این دانش آموزان را فعلا ندهید

تا مسئله بررسی شود

ممنون
خرازی

/ 15 نظر / 66 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جمیلی

با سلام .خدمت استاد خرازی و همه ی همکاران محترم در سراسرکشور عزیز ایران ازاینکه بنده را شرمنده کردید صمیمانه سپاسگزارم . زبانم توان پاسخگویی این همه محبت شما عزیزان را ندارد .انشاالله همیشه سلامت وتندرست باشید .

جمیلی

قسمتی از متن آیین نامه جدید را که درخصوص تکماده است جهت اطلاع همکاران که سوال داشتند . در ذیل قرار می دهم. تذکرات آیین نامه ای دانش آموزان دوره ابتدایی که در خرداد ماه سطح دست یابی نیاز به آموزش و تلاش بیشتر در کارنامه خرداد آن‌ها درج می شود ، نیاز به افزایش طول دوره تحصیلی را دارند؛ این قبیل دانش آموزان فرصت دارند تا 15 شهریورسطح دستیابی خود را تغییر دهند . ضمن اینکه بر اساس مصوبه جدید شورای عالی آموزش و پرورش در صورتی که دانش آموزی در دو درس فارسی و ریاضی به صورت همزمان تا 15 شهریور ماه نتواند یکی از سطوح خیلی خوب، خوب و یا قابل قبول را کسب کند، در آن سال، نیاز به افزایش طول دوره تحصیل به قدر یک سال تحصیلی دیگر را دارد ؛به عبارتی این گروه از دانش آموزان تکرار پایه خواهند داشت ؛این وضعیت چنانچه بیش از دو درس در سایر دروس باشد با نظر شورای مدرسه تعیین تکلیف خواهند شد .

جمیلی

همکار محترم . حسینی اصولا کد اینترنتی و یا سی دی انتقال در ابتدایی کارآیی ندارد همان بهتر است که مشخصات دانش اموزان را از سناد دریافت نمایید و نیازی به ثبت نمرات سال گذشته دانش آموز انتقالی ندارید . چون در پرونده وکارنامه سوابق موجود است .

جمیلی

دوست عزیز الهی با تشکر از اضهار لطف شما اگر کارنامه های دریافتی فاقد دانش آموزان تجدیدی مورد بحث در آیین نامه نباشد فکر نکنم موردی داشته باشد .

جمیلی

دوست عزیز جناب آقای خیاطی . باسلام اگر منظورتان چاپ مجدد جهت آن دو دانش آموز است نیازی نیست . اسامی دانش آموزان انتقالی را در طول سال بعد از چاپ دفتر آمار می بایست بعد از آخرین نفر کلاس تعیین شده اضافه کنید با توضیحات مورد انتقال

جمیلی

همکار محتر تازه کار جهت دوره دوم که داری کد ورودی مجزا می باشد باید مانند مدرسه جدید به حساب آورید . دانش آموزان را در مدرسه جدید از طریق ( دانش آموزان جدید الورود) با ثبت کد ملی پایه به پایه ثبت نام کنید .

مدرسه شهیدرجایی

سلام چرا سال جدید 94-95درسیستم دانا از قسمت شروع سال تحصیلی را ندارد با تشکر

رضا کوه پیما

باسلام درمورد مردودی تک درس در ابتدایی باید مراحل زیر را جهت اعمال تبصره حتی برای دو درس که البته ریاضی و فارسی با هم نباشند،انجام دهید: ابتدا برای هر دانش آموز تجدیدی یک جلسه شورای مدرسه گرفته شود با موضوع ارتقاء همان دانش آموز سپس در قسمت ثبت مجوز ها شماره و تاریخ همان جلسه ی شورای مدرسه را ثبت نمایید ودر پایان کلید تأیید را بزنید. تبصره در کارنامه اعمال می شود.

داورپناه

با سلام خدمت استاد گرامی جناب آقای خرازی و سایر همکاران محترم . در مقطع ابتدایی برای دانش آموزی که نام خانوادگی تغییر داده استعلام از ثبت احوال گرفتم ( البته چند ماه پیش ) و حدود اردیبهشت ماه در سیستم سناد قسمت تاییدیه ثبت احوال ثبت فوتی زده شده . از ثبت احوال شهرستان استعلام گرفتم مشکلی نبود . لطف کنید راهنمایی نمایید . چون در قسمت ثبت نام میان پایه به پایه بالاتر منتقل نمی شود . متشکرم . داورپناه

بازوند

سلام استاد عزیز دانش اموز دوره راهنمایی برای جهشی مراحل ثبت نام در سیستم مدارس راهنمایی بفرمایید