خطاها مربوط به سال های گذشته

28/6/91

با سلام امیدوارم سفر خوش گذشته باشد 1- در برنامه دانا هنگام ارسال اطلاعات چند خطا گرفته می شود تکلیف چیست خطاای اول با کد 35 و شرح کد ملی نامعتبر است بیشتر هم شامل دانش آموزان سال های قبل است بجز دو مورد ؟     2- کد خطای 42 با شرح {در سال ودوره ذکر شده (ضمن سال ) برای این دانش آموز درس بدون نمره وجود دارد {دو دانش آموز که در آبان ماه ترک تحصیل کرده اند و هیچ نمره ای در کارنامه آنها ثبت نشده . لطفا راهنمایی بفرمایید

نویسنده: شجاعی

سلام

اگر این خطاها مربوط به سال های گذشته است

از طریق مدرسه قابل رفع نیست

و منطقه می تواند با سیستم متمرکز مشکل را حل کند

 

با سلام و خسته نباشی
من توضیحات شما را در مورد بستن سال خوندم ولی نتونستم مشکل خودمو حل کنم
من وقتی میخوام سال های قبل رو ببندم اسامی یه سری دانش آموز میاره میگه وضعیت سال اینا را مشخص کن.در صورتی که این دانش آموزان در سیستم من فقط اسم دارن و هیچ نمره ای در سیستم من ندارن و برا همشون وضعیت ناتمام است.حالا من باید بشنم نمرات دو سال قبل اینا را یکی کی وارد کنم یعنی؟؟
راه دیگه ای وجود نداره؟؟
ممنون میشم کمک کنید

نویسنده: معاون اجرایی

سلام

نیازی به نمره وارد کردن نیست

به آن سال بروید ودانش آموزان را انتقال بزنید

 

با سلام-من معاون اجرایی مجتمع هستم.برای یکی از مدارسم تشکیل پایگه داده ام ولی به هنگام آغاز سال تحصیلی خطای شروع سال تحصیلی را نشان می دهد(erorr in start year process) .منطقه هم نتوانسته مشکلم را برطرف کند.هنوزم حتی مشخصات دانش آموزن را وارد نکرد ام. قابل ذکر است که این مدرسه دو سال پیش منحل بوده است.لطفا در ین مورد من را راهنمایی کنید

نویسنده: زاهدانصاف

سلام

کد مدرسه نام مدرسه و مقطع مدرسه چیست؟

/ 7 نظر / 12 بازدید
واحدی

با سلام من در انتخاب واحد دانش آموزان سوم متوسطه ، برای ذخیره دروس به ستون ضمن سال ، نگاه میکردم و با نظر خود دانش آموز ، دو درس بالی 7 را ذخیره نگه میگذاشتم ، اما متاسفانه دانش آموز نتوانست فاوغ التحصیل شود آیا ممکن است بخاطر نمره کتبی اش باشد که نمره 3 گرفته بود ما آخرش تکلیفمان را نفهمیدیم که آیا برای دخیره دروس باید به ستون ضمن سال نگاه کنیم یا ستون نمره کتبی تکلیف این دانش آموز بیچاره چه میشود آیا

علی خوش نظر

با سلام. من به نمایندگی از همکاران آموزشگاه استثنایی شمیم شهرستان آبادان،فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت رو به همه همکاران عزیزم در تمامی نقاط ایران عزیز،تبریک می گم.

محمد حسین مسلمان

با سلام من بالاخره توانستم از سناد فایل خروجی را برای برنامه توصیفی دریافت کنم ولی یک مشکل داره اینکه دانش آموزان مهاجر ( اتباع بیگانه ) توی اون نیست برای این دانش آموزان باید چه کار کنیم آخه مدرسه من توی شهر مشهد و ناحیه 5 می باشد و اینجا مهاجرین افاغنه زیاد هستند و اکثر مدارس هم مهاجرین را ثبت نام می کنند .

سلام درطول سال تحصیلی دانش آموزمنتقل شده ولی درگزارشات جزء آمارناتمام آمده

فرهاد علی پور

با سلام در موقع ورود به سیستم دانا متوسطه پیغام میده ذخیره بگیرید ولی بعد از گرفتن ذخیره همین پیغام دوباره تکرار میکنه لطفا راهنمایی کنید .

کلانتری از کرمان

سلام در جواب خانم یا آقای واحدی باید بگم که ملاک نمره سالانه است که باید 7 شود و دروسی را که برای تبصره (تکماده ) می گذارند نباید انتخاب واحد بشه . اگر چنین کرده و نمرات را هم وارد کرده باز هم ناتمام می زنه دلیلش اینه که باید نمره مستمر به دانش آموز داد یعنی انتخاب واحد به جای غیر حضوری ، حضوری صورت گرفته است .

زاهدانصاف

با سلام مجدد دبستان هدایت 66526300 مقطع ابتدایی