دانلود نگارش 8.1 ابتدایی

دانلود نگارش 8.1 ابتدایی

http://s4.picofile.com/file/8168031242/tosifi.zip.html

 

دوستان

منوی چاپ لیست آموزگار بلا استفاده شده
در عوض باید
از منوی مدارک
نمونه الف را چاپ بگیرید
و به آموزگاران بدهید
همین نمونه به عنوان کارنامه
به رویت اولیا می رسد
و نباید کارنامه را چاپ کنید
حالا چرا حذف نشده معلوم نیست
مانند منوی چاپ که معلوم نیست
چرا حذف نشده
این نگارش ابهاماتی دارد
ولی
دریافت کنید
و نمونه الف را چاپ کنید
و به آموزگاران بدهید
تا زودتر تکمیل شود
و به رویت اولیا برسد
این برگ نمونه الف باید آخر سال صحافی شود
پس به آموزگاران بگویید
در تمیز نگه داشتنش کوشا باشند
خرازی

/ 26 نظر / 52 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جمیلی . ناحیه یک اهواز

همکاران محترم اعلام آقای خرازی کانلا درست وبجا بود لذلا چنانچه اطلاعات بیشتری می خواهید کسب کنید به آدرس سایت زیر www.dabestani.medu.ir سایت دفتر آموزش پیش دبستانی مراجعه ودر قسمکت بالای سایت با رنگ قرمز نوشته شده (راهنمای تکمیل گزارش پیشرفت تحصیلی - تربیتی جدید ) آنرا دانلود وچاپ کنید تمام جواب سوال همکاران در آن وجود دارد . اگر سوال دیگری باشد در خدمت هستم . موفق باشید .

جمیلی . ناحیه یک اهواز

قابل توجه همکاران : طبق دستورالعمل جدید . کزارش پیشرفت تحصیلی تربیتی جدید به نکات ذیل توجه فرمایید نمون برگ الف (گزارش پیشرفت تحصیلی - تربیتی ) به صورت دستی توسط معلم تنظیم و به خانواده ارائه می گردد. لذا تایپ سیستمی آن توسط مدرسه ضروری نیست . نمون برگ الف پس ار رویت خاواده توسط مدرسه صحافی و به عنوان سند در آموزشگاه نگهداری می گردد . نمونه الف : درسه نوبت مجزا ( نوبت اول . دوم . شهریور ) تکثیر ودر اختیار معلم جهت تکمیل گذاشته می شود . توجه : معلم قبل از تحویل نتایج به اولیا جلسه ای با آنان تشکیل و مراتب توصیف عملکرد ها را به آنان نشان دهد . نمون برگ ب ( کارنامه تحصیلی - تربیتی ) بعد از تائید مدرسه در پرونده دانش آموز بایگانی می گردد . پس از این به بعد یک کارنامه در پروند بایگانی خواهد شد . نه سه تا . موفق باشید .

Ms Havaee

با سلام و خسته نباشيد فراوان در مورد نگارش جديد سايت شما خيلي كمكم كرد و بسياري از سوالاتم رو جواب داد. اما مطلب ديگري هست. امروز در نگارش 8.1 وقتي آپديت دريافت آخرين نسخه را زدم و پايگاه بروزآوري شد، قسمت ورود اطلاعات درست شد و اون قسمت هاي توصيفي حذف شد و ديگه نياز نيست سرفصل دروس رو انتخاب كنيم و نتايج رو وارد كنيم. اما در عوض قسمت پرينت مدارك تحصيلي دچار مشكل شده و كارنامه را كه ميخواهيم پرينت بگيريم خطاي there is not instance object ... رو ميده. مشكل از نگارشه يا من جايي اشتباه كرده ام؟

Ms Havaee

مجبور شدم دوباره نگارش دريافتي از سايت شما را نصب كنم ومشكل قبلي كه نوشتم حل شد اما مجددا قسمت سرفصلها وجود داره. در عوض هر چند كارنامه اي كه نتايج رو وارد ميكنم،‌سيستم توصيفي گير مي كند و مجبورم از آن بيرون بيايم و مجدد وارد شوم. مشكل از نگارش است يا سيستم من؟ اين باعث شده به شدت كار كند پيش برود.

کرمی پور

با سلام و احترام خدمت استاد بزرگوار با اجازه از همکاری که سوال کردند مدرسه شان پرینتر ندارد و میخواهند ذخیره کنند برنامه پرینتر مجازی نصب کنند و در کامپیوتر دیگر متصل به پرینت ، پرینت بگیرند .

ملاشاهی

باسلام درمورد، دانش آموزی که قبل ازکلاس بندی انتقال شده، هنگام ارسال اطلاعات پیام خطا اسم این دانش آموز رومیاره اسمش تودفترآمارنیست.پرسیده بودید سابقه دارد؟خیرندارد درحال حاضرهم دانش آموزمدرسه نیست لطفا راهنمایی کنید .ممنون

علی

با سلام مدارسی که اینترنت ندارند چگونه سیستم دانش آموزی را به روز کنند چون خطای مهلت ارسال اطلاعات به سیستم متمرکز را نشان می دهد البته به صورت آفلاین به روز کنند چون خیلی از اینترنت دور هستیم نه آنلاین . در ضمن نگارش جدید و یک فایل اصلی پژوهش به روز شده را نیز در کامپیوتر آفلاین کپی کردم ولی باز همان خطا را نشان می دهد با تشکر از شما

خانم انصاری

با سلام و احترام. سوالم خدمتتان این است که چرا در سناد الان دانش آموزان ثبت نام نمی شوند. من یه دانش آموز دارم که الان اومده مدرسه ما ثبت نام بشه ؟؟

قاسم مرادی

باسلام نگارش 8.1 درصدور کارنامه الف نام افرادرا نمی آورد مگردونفر انتخاب شوند وآن هم دومی راکامل با مشخصات می آورد.

علی

سلام من برنامه نصبی نگارش ابتدایی خواستم