نگارش راهنمایی 244

نگارش 4 / 4 / 2

راهنمایی قابل دریافت شد

قبل از دریافت حتما در درایو دی ذخیره بردارید

چون ممکن است درهنگام دریافت نگارش

به خاطر قطع ارتباط یا قطع برق

برنامه شما خراب شود

بهد از دریافت نگارش به روز رسانی پایگاه را انجام دهید

موارد اصلاحیه در نگارش 2.4.4.0

در این نگارش علاوه بر رفع برخی خطاهای گزارش شده از طرف کاربران مثلا در مورد درج درس قران برای اقلیت های مذهبی در کارنامه و یا محل امضا ها در لیست های انضباط و یا تنظیم محل چاپ عکس در کارنامه نیم سالی موارد زیر به سیستم اضافه شده است :

الف – بخش جدیدی به سیستم اضافه شده است برای انجام عملیات اصلاح سوابق مربوط به سال های گذشته و یا ورود سوابق معوقه و یا انتقالی . برای انجام این کارنیاز به وارد کردن رمز اصلاحیه میباشد . این رمز بر طبق دستورالعمل خاصی بوسیله سیستم متمرکز منطقه ای راهنمایی (سیستم تحت ویندوز) قابل صدور و ارائه به مدارس می باشد .

خرازی 29 / 11 / 90

/ 3 نظر / 15 بازدید
ایمان آرزه

سلام بزرگوار. از تارنمای زیباتون کوتاه،مختصر و مفید دیدن کردم. با سلیقه اید اما هنوزم میشه بهتر بشید. اگر وقت داشتید و سلیقتون گرفت خوشحال می شم به دست نوشته های این حقیر سری بزنید و نظر زیباتون رو ثبت کنید. عزیز باشید.

مجید احمدی

سلام همکار گرامی در سیستم دانای دبیرستان وقتی میخام ارسال اطلاعات به سیسستم متمرکز کنم ... یک سری خطاهایی میده ... مثلا میگه : وضعیت دانش آموز در پایان سال مشخص نیست . این خطاها رو چجوری پاک کنم !؟! در ضمن ژوری ها رو مدیر مجتمع باید امضا کنه یا معاون دبیر؟! مرسی

مجید احمدی

سلام میشه آیین نامه ها و دستورالعمل یا شیوه نامه هایی که یک معاون اجرائی باید بدونه رو برام بفرستین .. ممنون