دانلود نگارش 9.9 متوسطه

ضمن عرض تسلیت

به مناسبت

رحلت پیامبر اکرم صل الله علیک

شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام

و شهادت امام رضا علیه السلام

 

سلام بر همکاران متوسطه

دانلود نگارش 99 متوسطه را گذاشتم

همکاران گرامی دقت کنند

از این فایل ها فقط کسانی استفاده کنند

که برایشان امکان  دریافت نگارش از طریق اینترنت وجود ندارد

با این نگارش مشکل حرف "ی" هم حل شده

قبل از تغییر نگارش حتما ذخیره بردارید

خرازی

 

http://s3.picofile.com/file/7616460642/DanaApp.exe.html

http://s2.picofile.com/file/7616517525/v1.mht.html

http://s2.picofile.com/file/7616518595/pv1.mht.html

/ 3 نظر / 24 بازدید
سیدابوالفضل لشگری

سلام جناب آقای خرازی ضمن تشکر از پاسخ به سوال قبلی، زحمت دیگری برایتان داشتم ، درنصب برنامه توصیفی ، هنگام اجرای هلپر در صفحه تنظیم این پیام صادر می شود(پایگاه روی شبکه است.هیچ سروری نصب نشده است بنابراین فقط می توانید از سروری که روی شبکه است استفاده نمائید)لطفا درخواست می شود راهنمایی بفرمایی با سپاس فراوان

معاون اجرایی خسته

با سلام خدمت همه مخصوصا استاد خوبم آقای خرازی ممنونم آقای علی قهرمانی از راهنماییتون درمورد عکسهای افاغنه. یه سوال استاد خرازی جان با توجه به اینکه هر سال کارت افاغنه تعویض می شود و یه سال کارت بازگشت دارند یه سال کارت آموزشی دارند یه سال پاسپورت دارند و یه سال هم کارت آمایش دارند و هر سال با توجه به هر کدام از این کارتها شماره های شناسایی آنها طبق کارتشون عوض می شوند و در بعضی مواقع حتی تاریخ تولد و یا نام خانوادگی و یا نام پدر تغییر می کند و در سیستم سناد و توصیفی امکان ویرایش وجود ندارد ما باید چیکار کنیم؟ جدید در بررسی هایی که در پرونده بعضی از دانش آموزان افاغنه ای که چند سال در مدرسه خودمان بودند داشتیم متوجه شدیم که در بعضی نام خانوادگی یا نام پدر تغییر کرده است و اگر بخواهیم از سناد حذفش کنیم و دوباره با نام جدید ثبت کنیم پس سوابق دانش آموز چه می شود؟ مسئولین اصلا به فکر نیستند .آقایون مسئول توجه داشته باشید که دانش آموزان افاغنه مثل ایرانی ها شناسنامه ندارند که همیشه اطلاعاتشون ثابت بمونه. افاغنه هر سال کارتشون تعویض میشه و امکان تغییر در مشخصاتشون خیلی زیاد است.حالا شما بفرمایید چیکار کنیم؟

معاون اجرایی 1

با سلام آقای خرازی تفاوت «وقفه تحصیلی»با ترک تحصیل در چیست؟ من در یکی از مدارس دانش آموزی دارم که ثبت نام نمود و اسمش هم در دفتر آمار هست اما به دلیل مشکل بیماری پزشک تا پایان سال به او استراحت داده است و قادر به ادامه تحصیل در این سال نیست حالا وضعیت وی را در سیستم چه بزنم؟ترک تحصیل یا وقفه تحصیل؟