نقص نمره انضباط

14 / 7 / 91

سلام استاد

 ببخشید دانش آموز سال سوم راهنمایی داریم

 که بعد از امتحانات نوبت اول ترک تحصیل نموده

فقط نمرات نوبت اول در کارنامه ایشان ثبت گردیده

 برای نوبت دوم وشهریور ایشان 89 ثبت کرده ام

حالا هنگام چاپ دفتر امتحانات  در قسمت نتیجه نقص انضباط دارد تکلیف چیست ؟

 باتشکر

نویسنده: رضا

 

سلام

دانش آموزی که ترک تحصیل کرده یا منتقل شده

نباید هیچ نمره ای برایش وارد کنید(خالی بگذارید)

کلمه نقص نمره انضباط ایراد برنامه است و به زودی حل می شود

خرازی

 

 

با سلام

 ویندوز رو تازه عوض کردم

پس از نصب برنامه در هنگام گزارش کارنامه ایراد می گیرد و نمایش نمی دهد

مشکل چیست؟

نویسنده:

 

سلام

نگارش را کنترل کنید

یکی مانده به آخرین پشتیبان را بازیابی کنید

به روز آوری پایگاه را انجام دهید

خرازی

 

باسلام وتشکرازپاسخ شما.

درخصوص تعیین تکلیف دانش آموزان سال دومی که نیمسال اول نمره دارند

ودرنوبتهای بعدی (خرداد-شهریور)غایب موجه یاغیرموجه دارند

 باید عرض کنم که درکارنامه دانش آموز دارای غیبت موجه وقفه درج می شود

وبابه نظربرخی کارشناسان ازجمله امتحانات

 ایشان باید سال دوم را مجددطی کنند

 ولی اگرغیبت غیرموجه داشته باشد باید وارد سال سوم شود.

حال نظرشماچیست؟

آموزش متوسطه می گوید درهرحال هردو بایدواردسال سوم شود.

اما امتحانات (غایب غیرموجه) را واجدشرایط ورودبه سال سوم می داند.

نویسنده: مردتنهای شب

 

سلام

در هر صورت سال دوم مردودی ندارد

متاسفانه امتحانات هم اطلاع چندانی ندارند

خرازی

/ 5 نظر / 34 بازدید
معاون اجرایی1

با سلام و خسته نباشید آقای خرازی این سوال را دو هفته قبل پرسیدم فرمودید یکشنبه قرار است در یکی از مدارس همین مشکل را حل کنم نتیجه ای را میگویم!! ابتدای سال گذشته سوابق تحصیلی دو مدرسه را که تازه به مجتمع ما اضافه شده بودند به سیستم خود اضافه کردم و با استفاده از آن اطلاعات دانش آموزان را سازماندهی کردم ،اکنون که میخواهم سال های 89 و 90 را ببندم سیستم ارور میدهد و میگوید وضعیت سال این دانش آموزان را مشخص کن! و من اکنون وقتی به کارنامه های دانش آموزان در سال هی قبل میروم مشاهده میکنم که هیچ نمره ای در کارنامه ها نیست و برای همه وضعیت ناتمام است! حالا من برای بستن سال چکار باید بکنم؟؟ با توجه به اینکه این دانش آموزان داری سابقه هستند نمیتوانم آن ها را حذف یا انتقالی بزنم،راه حل من چیست!!

حمید

سلام.برای ثبت نام فایل خروجی برای سیستم دانا را دانلود میکنم .بعد درسیتم دانا ازطریق تغذیه از سیستم ثبت نام الکترونیک برای یک مدرسه اجرا می شود ولی یکی از مدارس خطا می دهد .(ردیف در سریال شناسنامه اشتباه است کد ملی 2432496611)رشته این دانش اموز در سال قبل مشخص نشده و جلوی رشته نوشته شده نا مشخص .حالا هم قابل ویرایش نیست ممکن است راهنمایی فرمایید .

مردتنهای شب

باسلام تکلیف فارغ التحصیلان سوم متوسطه مهرماه چه خواهدبود؟ سیستم متمرکز اداره این گونه دانش آموزان را ظاهرا فارغ التحصیل نمی شناسد.آیاشمااطلاعی دراین خصوص دارید؟مؤیدباشید.

محمود

پاسخ به همکارارجمندی که مشکل ثبت نام سن دانش آموز داشتندحداکثر سن مجاز در مناطق روستایی طبق آییننامه 14 سال تمام در مناطق روستایی است

حسين بر

شرايط انتخاب واحد دوم متوسطه: چگونگی انتخاب واحد توسط دانش آموزانی که در سال دوم دروس افتاده دارند: 1. افتاده های دروس سال دوم که شامل دو نکته می باشد: الف. دروسی که پیش نیاز دروس سال سوم نیستند. ب. دروسی که پیش نیاز دروس سال سوم هستند. ======================================================== الف. دروسی که پیش نیاز دروس سال سوم نیستند: دانش آموزانی که به هر تعداد از درس هایی که پیش نیاز نیستند، در آنها نمره کمتر از 10 را کسب نموده اند باید این دروس را در شهریور ماه سال بعد ، یعنی بعداز اتمام خرداد سال سوم ، انتخاب واحد نمایند و به همراه سایر دانش آموزان تجدیدی که بعداً توضیح کامل خواهیم داد، امتحان بدهند. تذکر1: اگر دانش آموزی فقط افتاده غیر پیش نیاز داشته باشد ، دروس افتاده را در شهریورماه امتحان می دهد و در سال سوم تمام دروس خود را انتخاب واحد می نماید. تذکر2: اگر دانش آموزی هم در دروس پیش نیاز و هم در دروس غیر پیش نیاز افتاده باشد دروس غیر پیش نیاز خود را طبق بالا انجام می دهد ولی دروس پیش نیاز شرایطی دارد که در ذیل بطور مفصل توضیح خواهیم داد. ب. دروسی که پیش نیاز دروس سال سوم هستند: دروسی که در سال دوم پی