فناوری

سلام به همه دوستان

این آمار آدم رو نسبت به کارش دلگرم می کنه

خدا کنه حداقل یک صدم این دوستان منو دعا کنند

یکشنبه، 10 دی 1391

پر بازدید کننده ترین روز:

 

896 بازدید

تعداد بازدیدها در پربازدید کننده ترین روز:

 

896 بازدید

تعداد بازدیدهای روز گذشته:

 

601 بازدید

تعداد بازدیدهای امروز:

 

 

سلام.نه خسته آقای خرازی.

ممنون از مطالب مفیدتون.

در مورد سوال همکاری که فرموده بودند

 اسامی دانش آموزانی که حرف (ئ) در نام یا نام خانوادگیشان دارند
.... باید کپی شناسنامه و کارت ملی این دانش آموزان به کارشناس فناوری منطقه بدهید

 تا با مکاتبه با وزارتخانه مشکل را از طریق خود سناد حل کنند
و اما در مورد Error in ScoreSheetProcessWithClass ...
باید نرم افزارCrystalReport با ورژن جدید یکبار دیگر نصب گردد

نویسنده: زارعی [h.zareee@iran.ir]

 

زارعی عزیز

من با فناوری در ارتباط هستم

می گفت حجم اشکالات زیاد بوده

و امکان اصلاح از طریق وزارتخانه یا سناد نیست

احتمالا در مناطق باید مشکل حل شود

ولی هنوز تصمیمی گرفته نشده

خرازی

 

در دانلود نگارش از سایت شما خطا وجود دارد چه کار باید کرد ؟ باتشکر

نویسنده: ابراهیم [ebrahim604ab@yahoo.com]

 

کدام مورد؟

خرازی

 

با سلام و عرض ادب.

 ممنون که برای جواب وقت می گذارید

و تجربیات گرانبهاتون رو در اختیار ما قرار میدید.

درباره مشکل سنادبرای تبدیل حرف(ئ) به (ی)،

 اسامی کوچک هم همین مشکل رو داره (قائم رو قایم نوشته) .

دفتر آمار پارسال اسامی همه درسته.

 دفتر امتحانات باید مطابق دفتر آمار  پارسال باشه

 اما نام و نام خانوادگی بعضی از دانش آموزان با این مشکل فرق کرده.

 اما خوشبختانه ردیف که فرمودید درست بود

چک کردم .

دفتر امتحانات رو همینطوری بگیرم یا راه دیگه ای هست؟

 با تشکر

نویسنده: معاون به شدت تازه کار

 

سلام

با اجازه مسئول امتحانات منطقه تان

بعععععععله

در غیر این صورت نه

ولی واقعا چقدر میشه صبر کرد

خرازی

/ 11 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علي قهرماني

باسلام كارنامه دانش آموزي درسيستم توصيفي نيازبه اصلاح داردباوجوداينكه نگارش57وذخيره اوايل مهرماه وتاريخ سيستم رااصلاح كرده ام امادرورودنتايج ارزشيابي نوبت تابستان پايه سوم يكي ازدانش آموزان نگارش جديدسوم اعمال مي شودكه باپارسال تفاوت دارد چه كاركنم؟

علی خوش نظر

با سلام خدمت استاد گرانقدر جناب آقای خرازی عزیز. استاد اجازه یه سوال دارم. جدیدترین نگارش ابتدایی چنده و از اگه امکان داره لینک دانلودش رو یه بار دیگه واسم بزارین. ممنونم. اول خدا بعد شما و صد مرتبه اونورتر نه کم گفتم هزار مرتبه اونورتر شاید فناوری اداره.

محمد حسین مسلمان

با سلام بعد از اینکه کلی صبر کردیم تا برنامه دانش آموزی درست شود و همه دانش آموزان به داخل برنامه دانش آموزی انتقال بیابند و تا الان دفتر آمار را چاپ نکردیم تا همه دانش آموزان از سناد به برنامه دانش آموزی بیایند و حالا که با نگارشهای جدید می توانیم دفتر آمار را با تمام دانش آموزان چاپ کنیم , امروز از طرف اداره کل آموزش و پرورش بخشنامه ای آمده که دفتر آمار را باید از سناد چاپ کنیم . خوب حالا که ما برنامه توصیفی را کامل کرده ایم و آماده چاپ دفتر آمار هستیم و دانش آموزانی که از اول مهر از دبستان ما رفته اند را انتقالی زده ایم اگه بخواهیم از سناد چاپ کنیم باید اول تمام آدرس و تلفنها را درست کنیم و همچنین اسامی دانش آموزان انتقالی از اول مهر را هم ندارد این چه وضعشه دیگه اگه قرار بود دفتر آمار از سناد چاپ بشود همون 15 آبان که باید دفتر آمار پلپ شود می گفتند چاپ میکردیم و پلمپ میکردیم چرا تا حالا منتظر مانده اند ؟

محمد حسین مسلمان

با سلام بعد از کلی اینکه کلی صبر کردیم تا برنامه دانش آموزی درست شود و همه دانش آموزان به داخل برنامه دانش آموزی انتقال بیابند و تا الان دفتر آمار را چاپ نکردیم تا همه دانش آموزان از سناد به برنامه دانش آموزی بیایند و حالا که با نگارشهای جدید می توانیم دفتر آمار را با تمام دانش آموزان چاپ کنیم , امروز از طرف اداره کل آموزش و پرورش بخشنامه ای آمده که دفتر آمار را باید از سناد چاپ کنیم . خوب حالا که ما برنامه توصیفی را کامل کرده ایم و آماده چاپ دفتر آمار هستیم و دانش آموزانی که از اول مهر از دبستان ما رفته اند را انتقالی زده ایم اگه بخواهیم از سناد چاپ کنیم باید اول تمام آدرس و تلفنها را درست کنیم و همچنین اسامی دانش آموزان انتقالی از اول مهر را هم ندارد این چه وضعشه دیگه اگه قرار بود دفتر آمار از سناد چاپ بشود همون 15 آبان که باید دفتر آمار پلپ شود می گفتند چاپ میکردیم و پلمپ میکردیم چرا تا حالا منتظر مانده اند ؟

مهدی

با سلام خدمت آقای خرازی بعضی از مدارش هستند که کد آنها با 1000 شروع می شود. و وقتی که می خواهیم وارد برنامه توصیفی یا راهنمایی یا دانا بشویم باید با کد 950 وارد شویم. مشکل اینجاست که وقتی فایل را از سایت سناد دانلود می کنیم و می خواهیم در سیستم توصیفی تغذیه کنیم، اگر با کد 1000 باشد پیغام می دهد که این کد مربوط به این مدرسه یا سال جاری نمی باشد و اگر کد رو تغییر بدهیم و 950 بدهیم و آنوقت تغذیه کنیم سیستم کلا EROE می دهد. لطفا راهنمایی کنید با تشکر

بارگاهی

درود بر آقای خرازی عزیز در مورد مدارس راهنمایی اگه نرم افزار رو دوباره نصب کنیم که دوباره با مشکل بسته شدن سال مواجه میشیم و قابل حل با اسکریپت قبلی هم نیست . برای یکی از مدارس برنامه رو دوباره نصب کردم ولی برنامه میاد رو سال 90 و اگه سال رو به 91 تغییر بدی میگه بسته شده و با اصلاحیه هم درست نمیشه .نگارش جدید هم نتونس درستش کنه.

بهار

سلام استاد .خسته نباشید.آیا وقتی امکان ثبت نام و تغذیه الکترونیک از سناد وجود دارد ،در مقاطع ابتدایی و راهنمایی ،باز هم ارسال و دریافت اطلاعات دانش آموز انتقالی از طریق سی دی یا اینترنت ، ان هم قبل از امتحانات نوبت اول ضروری است.و سوال دوم اینکه آیا سیستم در حال حاضر امکان چاپ لیست اعلام نتایج (فرم 703)دارد.

باسلام وقتی لیست تربیتی در ابتدایی را می خواهیم چاپ کنیم اخطار میده مدیر مدرسه برای این دوره معرفی نشده است در حالی که مدیر را معرفی کرده ایم لطفا راهنمایی فرمایید

با سلام خدمت استاد درپایه پنجم در توصیفی ادرس رو نمی تونیم اصلاح کنیم تایپ نمیشه لطفا راهنمایی فرمایید

mostafa

سلام بر شما . در سیستم راهنمایی وقتی لیست ریز نمرات دروس غیر از انضباط گرفته می شود درست است ولی وقتی لیست انضباط گرفته می شود در قسمت نام و نام خانوادگی مدیر، نام مدیر دیده نمی شوددر حالی که نام خانوادگی ایشان هست ؟ هم چنین در قسمت نام معاون اجرایی در کلیه ی دروس فقط نام خانوادگی دیده می شود و از نام خبری نیست که برای جلوگیری از این حالت نام و نام خانوادگی معاون اجرایی را در قسمت نام خانوادگی وارد کردم ، مشکلی پیش نمی آید؟ با تشکر از شما